Автор – Патрік Зюскінд

Музичний трагіфарс 16+

Пластично-міметична вистава

Дата вистави: 06.07 (субота), 2024

Початок вистави: 18.00

Тривалість вистави: 1 година 40 хвилин з антрактом

Місце проведення: м. Київ, МКЦ ім. І. Козловського, вул. Хрещатик, 50-Б (вхід в арочку)

Ролі виконують:

Кобиляцька Ганна, Жук Артем, Гордійчук Ірина, Гаврюкова Ксенія, Рябчун В’ячеслав, Шарко Дарія, Сокуренко Богдан.

Художній керівник, режисер-постановник: Кобиляцька Ганна.

Хореографія: Кобиляцька Ганна, Гордійчук Ірина.

Сценографія: Кобиляцька Ганна.

Фото: Меркур’єв Михайло (технічна частина), Кобиляцька Ганна (художня частина).

Твір піднімає тему «маленької» людини – 35-річного контрабасиста, який працює в державному оркестрі. Головний герой працює у звичайному державному оркестрі контрабасистом. Його життя – буденне, але він мріє, кохає, планує.

Музикант нарікає на «вічну незручність» свого інструменту, але наділяє його іронічною та норовливою душею. Контрабас не просто живий, він – набагато «живіший» за багатьох реально існуючих людей, і контрабасист певною мірою сам стає душею, виразником емоцій та переживань свого інструменту.

«Контрабас» це сповідь про життя звичайного музиканта, це надії, це нездійснені мрії, це біль, розчарування, це сон…..в якому є місце не тільки мріям про краще життя, але ще – й коханню, еротиці, адже ця молода співачка Сара….з якою наш герой в реальному житті може ніколи і не зустрінеться.

Головний герой постійно скаржиться на незручність свого інструменту, а саме – контрабасу, але з іншого боку, – контрабас є джерелом його заробітку у державному оркестрі.

Контрабас заважає героєві жити – він мусить дбати про нього, як про живу істоту. Поступово контрабас витіснив із життя свого власника всі інші людські відносини, навіть сексуальні. Ніяких змін не може відбуватися в його житті, адже його займають лише стабільна робота в державному оркестрі та музика. Він втратив контроль над власним життям.

Вистава «Контрабас» «крик душі» людини, яка аналізує своє життя та розуміє, що змінити вже нічого не можна, адже….так склалося життя звичайного працівника оркестру.

І тоді головний герой вирішує рішуче змінити своє буденне самотнє життя: йому подобається вокалістка, яка працює в оркестрі. Звісно, досі вона не помічала його, бо ж контрабасисти сидять в останньому ряду оркестру. Спочатку герой намагався грати бездоганно, щоб привернути її увагу. Проте навіть коли він намагався навмисне не попадати в ноти – все одно ніхто нічого не помітив, настільки мізерна його роль в оркестрі.

І тоді контрабасист вирішує на весь театр викрикнути ім'я своєї коханої. Тільки так він може привернути на себе увагу.

Не думайте, що державний оркестр, – місце здійснення ваших мрій та реалізації ваших музичних здібностей: тут панує жахлива ієрархія вмінь, обдарованості та одного разу прийнятого рішення. Ніколи не йдіть в жодний державний оркестр!

Проведи свій літній вечір у самому «серці столиці»!

#твійлітнійвечір

«КОНТРАБАС»

«Der Kontrabaß»

Музичний трагіфарс 16+

Пластично-міметична вистава

06 липня 2024

«Контрабас» — п’єса німецького письменника Патріка Зюскінда.

Музикант нарікає на «вічну незручність» свого інструменту, але наділяє його іронічною та норовливою душею. Контрабас не просто живий, він – набагато «живіший» за багатьох реально існуючих людей, і контрабасист певною мірою сам стає душею, виразником емоцій та переживань свого інструменту

"Не думайте, що державний оркестр, – місце здійснення ваших мрій та реалізації ваших музичних здібностей: тут панує жахлива ієрархія вмінь, обдарованості та одного разу прийнятого рішення. Ніколи не йдіть в жодний державний оркестр!"

Автор – Жорж Фейдо

Романтична комедія

Дата вистави: 30.06 (неділя), 2024

Початок вистави: 18.00

Тривалість дії – 1 година 40 хвилин з антрактом.

Невеличка любовна інтрижка молодого чоловіка, красеня, лікаря Муліно, кладе початок хвацько закрученому сюжету. Замість довгоочікуваного побачення з коханою в затишній орендованій квартирі йому, волею обставин, доводиться видавати себе за жіночого кравця.

До орендованої квартири починають приходити клієнтки, які і гадки не мають, що їхній кравець – зовсім не кравець, а лікар! Сюжет настільки закручується навколо головного героя, що вже просто неможливо зрозуміти – де чия дружина та де чий чоловік. В певний момент волею обставин головний герой втрачає контроль над ситуацією, і він вимушений викручуватися, видаючи себе за дамського кравця.

Художній керівник: Кобиляцька Ганна.

Режисерки: Кобиляцька Ганна, Іщенко Валерія.

Художник по костюмах: Кобиляцька Ганна.

Сценографія: Кобиляцька Ганна, Іщенко Валерія.

Фото: Меркур’єв Михайло (технічна частина), Кобиляцька Ганна (художня частина).

Ролі виконують:

Муліно – Шевченко Олександр; Івонна – Сидорчук Наталья; Етьєн – Варченко Артем; Мадам Егревіль – Трюхан Анна; Сюзанна – Іщенко Валерія; Бассіне – Коваленко Артем; Обен – Рябчун В’ячеслав; Роза – Шкляренко Інна; Мадам Д’ербле – Чигрина Марія; Помпонетта – Василенко Анастасія.

Проведи свій літній вечір з родиною Грінченка!

#твійлітнійвечір

«ДАМСЬКИЙ КРАВЕЦЬ»

Романтична комедія Ж. Фейдо

Невеличка любовна інтрижка молодого чоловіка, красеня, лікаря Муліно, кладе початок хвацько закрученому сюжету. Замість довгоочікуваного побачення з коханою в затишній орендованій квартирі йому, волею обставин, доводиться видавати себе за жіночого кравця

30 червня 2024

Автор – ШАРЛЬ ПЕРРО

Сатирична казка з елементами комедії

Дата вистави: 23.06 (неділя), 2024

Початок вистави: 18.00

Тривалість дії – 1 година 30 хвилин з антрактом

В основі сюжету – казковий мотив про добру та працелюбну дівчину – Попелюшку, злу мачуху і лінивих сестер. Це не просто добра казка: це зла сатира, яка висвітлює внутрішній світ злих та поганих людей, показує злі наміри та жорстоке серце. Але добро завжди перемагає зло.

Художній керівник, режисер-постановник: Кобиляцька Ганна.

Художник по костюмах: Кобиляцька Ганна.

Сценографія: Кобиляцька Ганна.

Фото: Меркур’єв Михайло (технічна частина), Кобиляцька Ганна (художня частина).

Ролі виконують:

Мачуха – Кобиляцька Ганна; Попелюшка – Гаврюкова Ксенія; Матильда – Яворович Наталія; Ізольда – Євтушенко Анастасія; Король – Самовілов Сергій; Принц – Рябчун В’ячеслав; Фея – Іванова Юлія; Мишиний король – Варченко Артем.

Проведи свій літній вечір з родиною Грінченка!

#твійлітній вечір

Казка Ш. Перро «Попелюшка» – це чарівна, дивовижна історія про дівчину, яка завдяки своїй добрій вдачі і працьовитості змогла з простої та бідної дівчини перетворитися на принцесу, адже працьовитість і старанність рано чи пізно будуть винагороджені: кожна людина отримає те, що заслуговує

«ПОПЕЛЮШКА»

Сатирична казка-комедія

23 червня 2024

«Скляний звіринець» (The Glass Menagerie) – частково автобіографічна п'єса Теннессі Вільямса, яка принесла йому перший гучний успіх. П'єса була удостоєна премії театрального сезону 1944-1945 рр., що присуджується Нью-Йоркським гуртком театральних критиків.

«Скляний звіринець» – психологічна драма, п'єса спогадів, де головний герой Том стоїть перед непростим вибором: піти з дому на зустріч своїм мріям, покинувши при цьому матір і сестру, або залишитися, як вимагає його обов'язок. Це автобіографічна п'єса. Образ головної героїні Лаури не є вигадкою. Том Уінгфілд розповідає про той час, коли він жив у Сент-Луїсі з матір'ю Амандою Уінгфілд – жінкою, наділеною величезним життєлюбством, але яка не вміє пристосуватися до сьогодення і відчайдушно чіпляється за минуле, і сестрою Лаурою – мрійницею, яка в дитинстві перенесла серйозну хворобу, – одна нога в неї так і залишилася трохи коротшою за іншу. Сам Том, поет у душі, служив тоді у взуттєвій лавці і болісно страждав, займаючись ненависною справою, а вечорами вислуховував нескінченні розповіді матері про її життя на Півдні.

Обравши слушний момент, Аманда вириває у Тома обіцянку привести в будинок і познайомити з Лаурою якогось пристойного хлопця. Через деякий час Том запрошує на обід свого колегу Джима О'Коннора, єдину людину в магазині, з яким він підтримує дружні стосунки.

Режисер-постановник, сценограф та художник по костюмах Кобиляцька Ганна.

Ролі виконують:

Аманда Уінгфілд – Кобиляцька Ганна (Факультет романо-германської філології);

Том Уінгфілд – Юрчук Кирил (Факультет української філології, культури і мистецтва);

Лаура Уінгфілд – Устенко Катерина (Факультет суспільно-гуманітарних наук);

Джим О'Коннор – Опанасюк Володимир (Факультет права та міжнародних відносин).

«Скляний звіринець»

("The Glass Menagerie")

Психологічна драма

07 липня 2023